"Ман Юнайтед" переміг "Рому" у драматичному півфіналі Ліги Європи

У першому півфіналі Ліги Європи англійський "Манчестер Юнайтед" переміг італійську "Рому"

Матч закінчився зі шаленим рахунком 6:2. "Манчестер Юнайтед" вийшов вперед вже на 6-й хвилині матчу, коли Бруно Фернандеш вразив ворота "Роми".

Гості з Італії миттєво відповіли на пропущений м'яч. Спершу Лоренцо Пеллегріні зрівняв рахунок з пенальті, а в середині другого тайму Едін Джеко вивів "Рому" вперед.

"Манчестер Юнайтед" активізувався вже після перерви. У другому таймі англійці забили одразу 5 м'ячів. Дубль оформили Едінсон Кавані та Бруно Фернандеш, а по одному голу на рахунку Поля Погби та Мейсона Грінвуда.

Рахунок 6:2 - МЮ фактично гарантував собі місце в фіналі. Матч-відповідь буде зіграний 6 травня.