"Галатасарай" і "Ювентус" дограють сьогодні зірваний через снігопад матч (ВІДЕО)

Матч 6-го туру групи B Ліги чемпіонів між турецьким "Галатасараєм" й італійським "Ювентусом" дограють сьогодні о 15:00 за київським часом

Поєдинок продовжиться з 31-ої хвилини – на якій і був зупинений, повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Учора в Стамбулі через снігопад головний арбітр матчу Педру Проенса відвів команди в роздягальні. На газоні "Алі Самі Єн" з'явився технічний персонал арени, який постарався розчистити розмітку.

Однак Проенса і капітани команд визнали, що на такому полі матч продовжувати небезпечно. Зрештою, головний арбітр прийняв рішення перервати поєдинок.

"Ювентусу" для виходу в плей-офф достатньо нічиєї, а "Галатасараю" треба перемагати.