live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Комісія Білого дому вирішила, як обмежити агентство нацбезпеки

Комісія Білого дому запропонувала внести серйозні обмеження в програми електронного стеження Агентства національної безпеки США (АНБ)

Всього АНБ було запропоновано 46 рекомендацій. Експерти, зокрема, закликають агентство відмовитися від зберігання величезних обсягів інформації про дзвінки через американські телефонні компанії, повідомляє ВВС .

Комісія, створена за дорученням президента Барака Обами, рекомендувала ввести обмеження на збір метаданих, приймаючи окремі рішення для кожного конкретного випадку.

Крім того, комісія, що складається з п'яти чоловік, пропонує перетворити управління з безпеки інформації АНБ в окреме агентство під юрисдикцією Пентагону.

"Управління з безпеки інформації - найбільший підрозділ АНБ і не займається розвідкою за кордоном, - повинно стати окремим агентством в рамках міністерства оборони", - сказано в доповіді.

Комісія також сказала, що глава Агентства національної безпеки США має затверджуватися сенатом і може бути цивільною особою, а не лише військовослужбовцем.

Нагадаємо, подробиці про діяльність АНБ передав пресі його екс-співробітник Едвард Сноуден, котрий на даний час отримав притулок в Росії.

У США Едварда Сноудена звинувачують у крадіжці державної власності, незаконному розголошенні інформації про державну безпеку і розголошенні секретної документації.

Кожне з цих звинувачень тягне за собою максимальний термін в 10 років тюремного ув'язнення.

У суботу АНБ вперше у своїй історії допустило групу журналістів телеканалу CBS в свою штаб- квартиру, щоб довести громадськості, що дані, які воно збирає, використовуються в цілях національної безпеки .

У понеділок федеральний суд США постановив, що програма масового перехоплення телефонних переговорів, що здійснювалася АНБ, є неконституційною.

Федеральний окружний суддя Річард Леон заявив, що практика АНБ є незаконним вторгненням у приватне життя громадян.

У своїй постанові суддя федерального суду Вашингтона, округ Колумбія, називає цю програму АНБ грубим і нерозбірливим інструментом, який дозволяє владі зберігати і аналізувати метадані кожного власника телефону в США .

Тим часом у середу Генеральна асамблея ООН одноголосно прийняла резолюцію, що закликає всі країни - члени організації гарантувати захист прав на приватну інформацію для користувачів інтернету та інших форм електронних комунікацій .

Резолюція, представлена ​​Бразилією та Німеччиною, з'явилася невдовзі після скандалу навколо Агентства національної безпеки США (АНБ), яке, імовірно, відстежувало мільйони телефонних дзвінків, в тому числі глав держав.

Все по темі

новини партнерів

26 вересня, 2020 субота

26 вересня, 2020 субота

25 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати