Хокеїсти "Донбасу" знову поступилися російському "Торпедо"

У домашньому матчі Континентальної хокейної ліги донецький "Донбас" у серії буллітів поступився "Торпедо" з Нижнього Новгорода 2:3

З самого початку поєдинку господарі притисли господарів до воріт, що і реалізувалося в забиту шайбу, повідомляє офіційний сайт “Донбасу”.

У другому періоді росіяни не лише відігралися, а й вийшли вперед. На це українці відповіли влучним кидком в третій 20-хвилинці. Овертайм закінчився без забитих шайб, а в серії буллітів точнішими виявилися гості, не давши донеччанам можливості взяти реванш за виїзну поразку.

Континентальна хокейна ліга
"Донбас" — "Торпедо" — 2:3 (1:0, 0:2, 1:0, 0:0, 0:1)

Шайби: Віртанен, 14.55; Кагарлицький, 47.28 - Галузін, 22.47, 26.10; Вольский, 65.00 (булліт).

Наступний матч донецький клуб зіграє завтра, 29 грудня, проти казанської команди "Ак Барс”.