Міжнародна федерація назвала Алдатова найкращим борцем 2013 року

Міжнародна федерація об'єднаних стилів боротьби (FILA) оприлюднила рейтинг найкращих борців вільного стилю у світі за підсумками минулого року

У ваговій категорії до 84 кг пальму першості FILA віддала українцю Ібрагіму Алдатову.

Минулого року він вдруге в своїй кар'єрі після 7-річної паузи став чемпіоном світу. Ця медаль - п'ята нагорода, здобута борцем на першостях планети. Крім того, Алдатов був бронзовим призером чемпіонату Європи минулого року.

Ален Засєєв, чинний віце-чемпіон світу та Європи, закономірно опинився другим у списку найкращих важковаговиків (120 кг).

Павло Олійник у ваговій категорії до 96 кг замкнув чільну трійку. Зазначимо, що у 2013-му українець уперше в кар'єрі піднявся на подіум чемпіонату світу - за "бронзою", а також став чемпіоном Європи.

Серед Топ-15, що увійшли до рейтингу, значаться Микола Айвазян (60 кг, 12-е місце), Семен Радулов (66 кг, 9-е місце) та Олександр Хоцянівський (120 кг, 7-е місце).