live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росія вимагатиме від українських свиней прописку

Россільгоспнагляд та ветеринарна та фітосанітарна служби України починають переговори з регіоналізації поставок української свинини в РФ у зв'язку з виявленням в Луганській області України африканської чуми свиней

"Наші українські колеги представили досить повний пакет документів, який дозволяє почати обговорення питань, пов'язаних з регіоналізацією поставок свинини", - повідомив "Інтерфакс-Україна" керівник Россільгоспнагляду Сергій Данкверт напередодні своїх переговорів з прибулим до Москви головою ветеринарної та фітосанітарної служби України Володимиром Горжеєвим.

Регіоналізація передбачає поставки продукції тільки з регіонів, вільних від АЧС.

Як зазначив Данкверт, українська ветслужба внесла конструктивні пропозиції. "Її документи більш підготовлені, ніж запропоновані раніше документи європейських колег, у них більш широке охоплення площ для регіоналізації, серйозніші методи контролю за поширенням захворювання", - пояснив він. При цьому глава Россільгоспнагляду нагадав, що ветслужба ЄС "прислала папір, в якому тільки написано, що обмежуються поставки з шести районів Литви, в яких виявлена АЧС".

У Россільгоспнагляді вважають, що обмеження має охоплювати велику територію у зв'язку з відсутністю кордонів у ЄС.

6 січня вірус африканської чуми свиней було виявлено в Станично-Луганському районі Луганської області на кордоні з Росією. Вірус діагностовано в туші дикого кабана.

Луганська облдержадміністрація заявила про наміри посилити захисні заходи щодо запобігання зараженню худоби АЧС в регіоні зважаючи на виявлення випадків загибелі тварин від АЧС на прикордонних територіях Ростовської області (Росія).

новини партнерів

14 липня, 2020 вівторок

14 липня, 2020 вівторок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати