Чемпіон Європи з гімнастики Олег Степко прийняв громадянство Азербайджану

19-річний гімнаст Олег Степко, який минулого року на чемпіонаті Європи у вправах на брусах став чемпіоном, відтепер захищатиме прапор Азербайджану

Як стало відомо Еспресо. TV, молодий, перспективний і вже титулований спортсмен вирішив прийняти громадянство Азербайджану.

Відповідну інформацію на своєму офіційному сайті розмістила Міжнародна федерація гімнастики.

Зазначимо, Степко був одним з членів команди, яка в 2011-му виборола олімпійську ліцензію у командних змаганнях. Потім, практично ставши бронзовими призерами Ігор у Лондоні-2012, Олег разом з товаришами по команді змушений був задовольнитися четвертим місцем - судді задовольнили апеляцію японської команди, залишивши українців за межами призової трійки.

Та вже наступного року Степко майже бездоганно виступив у фіналі вправ на брусах на чемпіонаті Європи, отримавши від суддів високу оцінку і золоту нагороду.

Крім того, на І Юнацьких Олімпійських іграх-2010 у Сінгапурі наш гімнаст здобув 4 медалі - по дві золоті і срібні.

Зазначимо, що Олег виступає у багатоборстві, тобто виконує всі 6 снарядів.

Нагадаємо, після Олімпіади в Лондоні змінив українське громадянство на російське лідер збірної України зі спортивної гімнастики Микола Куксенков.

До речі, Азербайджан охоче збирає під своїми знаменами українських спортсменів - борчині, каноїсти.