live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ЦВК відмовилось реєструвати Бурнашову кандидатом в президенти України

Центрвиборчком відмовив громадянці О.Бурнашовій в реєстрації кандидатом на пост Президента України

За це проголосували 14 членів ЦВК, передає Еспресо.TV з посиланям на УНІАН

Заява про самовисування від О.Бурнашової надійшла до ЦВК 28 лютого поштовим зв'язком без необхідних для реєстрації кандидата на пост Президента документів. У ЦВК наголошують, що заява не відповідає вимогам закону про вибори: зокрема, відсутня анкета кандидата, автобіографія, передвиборча програма, документи про внесення грошової застави, декларація про майно, доходи та витрати. Також Бурнашовою порушено порядок самовисування, встановлений законом, оскільки вона не особисто подала документи.

Окрім того, ЦВК на звоєму засіданні затвердила порядок реєстрації офіційних спостерігачів від іноземних держав, міжнародних організацій на виборах Президента України і встановила форму анкети особи, яка пропонується для реєстрації офіційним спостерігачем.

З метою забезпечення належних умов роботи ОВК і ДВК Ценрвиборчком встановив вимоги до приміщень окружних і дільничних виборчих комісій з виборів Президента і приміщень для голосування, норми забезпечення виборчих комісій транспортними засобами, засобами зв'язку, обладнання, інвентарем, оргтехнікою та іншими матеріальними цінностями, а також видів послуг, які виборчі комісії можуть закуповувати за рахунок коштів держбюджету.

новини партнерів

6 серпня, 2020 четвер

6 серпня, 2020 четвер

5 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати