live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мусій закликав голову Держлікслужби Соловйова та його заступників піти у відставку

Олег Мусій, голова Міністерства охорони здоров`я України, вимагає відсторонення Олексія Соловйова від посади керівника Держслужби України з лікарських засобів через корупцію та фінансування сепаратистів

Про це він повідомив під час брафиінгу в Антикризовому центрі, повідомляє кореспондент Еспресо.TV .

"Я звертаюсь до генпрокурора за результатами перевірок Держслужби, які ініційовані МВС спільно з Мінохорони здоров`я, негайно відсторонити від посади особу, яка добровільно немає наміру йти з посади. І не тільки його, але ще двох корупційних заступників - пані Демченко та пана Захараш", - заявив Мусій.

За словами очільника МОЗ, нова українська влада не бачить можливості залишати цю особу на посаді, яка тісно співпрацювала з минулою владою, і по суті була донорами тих сепаратист рухів, які Микола Азаров і його син, продовжують сьогодні фінансувати.

Так, за словами Мусія, Соловйов та його заступники створили при Державній службі лікарських засобів десятки приватних підприємств і по суті державна установа була замінена приватними структурами. 

Зокрема було створено центр перевірки GMP  якості лікарських препаратів.

"Але це так само як перевіряти якби ми перевіряти телевізори Sony. Тому ми дозволяємо собі через цю службу перевіряти провідні фармацевтичні заводи, і потім виставляємо їм сотні тисяч грн. за суто формальні послуги", - говорить Мусій. 

За словами очільника МОЗ, прикрий випадок реєстрації існує і з медичним виробами. Росвата та Укрвата зокрема. 

Завдяки діяльності цих підприємств фактично було знищено всіх українських виробників.  

"Зокрема бинт, де згори написано "Росвата", а нище є дані, що це "Укрвата". Цікаво, що за російським законодавством, вони така продукція навіть не могла покидати територію Росії, а в Україні вона фактично знищила вітчизняного виробника.

Але найбільша кількість корупційних схем була створена в галузі ліцензування, реєстрації, ліцензування імпорту, контроль якості лікарських засобів, які імпортуються.

 

Все по темі

новини партнерів

11 серпня, 2020 вівторок

11 серпня, 2020 вівторок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати