Чорновол скаржиться, що стала жертвою підкилимної боротьби з боку нардепів Чумака та Яценко


фото: zn.ua
Уповноважений Кабміну з антикорупційної боротьби Тетяна Чорновол скаржиться, що проти неї об’єдналися широкі сили у Верховній Раді

Про це Чорновол заявила сьогодні на брифінгу, передає кореспондент Еспресо.TV.

«Що цікаво, як я встановила, найбільше людей, які об’єдналися проти мене, зокрема депутатів,  їх не влаштовую саме я, а навіть не якісь деталі законопроекту», - зазначила вона.
 
Відповідно, з словами Чорновол, робляться «всі можливі речі для того, щоб відтермінувати  внесення законопроекту щодо створення Антикорупційного бюро в порядок денний». «Роблять всі можливі спроби перенести цей процес на після виборів, щоб я не була включена в цей процес».

«Основними спікерами протистояння витупають  – відомий корупціонер Антон Яценко та Сергй Чумак – УДАРівець. Ці дві людини ведуть  найбільшу  роботу на дискредитацію того проекту, який поданий від мене. Причини Антона Яценка можна зрозуміти - я друкувала багато розслідувань про його корупційні схеми. Він намагався навіть мене  купити, залякувати. Все це було в нашому спілкуванні ще до Януковича. Тепер він пояснює це тим, що Чорновол створює інквізицію для депутатів», - пояснила Чорновол.

«Що стосується Чумака… В Верховній Раді є його аналогічний законопроект, але згідно з ним я не можу очолити Антикорупційний комітет, тому що вимагається вища освіта. В принципі треба чесно перевести дискусію в ту площину, що скажіть: «Нас не влаштовує  Чорновол, дайте для цього певні докази». Але ця підкилимна ситуація мене насправді дуже засмучує», - підсумувала Чорновол.

 

новини партнерів

9 березня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати