live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні з'явилася партія «Голос народу», яка готова боротися з корупцією

17 травня в Києві відбувся позачерговий з'їзд нової центристської партії «Голос народу»

Голова партії Роман Івченко назвав в числі її головних завдань забезпечення єдності країни, «перезавантаження » влади, конституційну реформу, боротьбу з корупцією, зовнішньополітичну помірність, підтримку бізнесу та формування потужного середнього класу, повідомили Еспресо.TV в прес-службі партії.


 «Ми - об'єднання однодумців, яке бачить своє майбутнє в роботі на благо українського народу з метою реалізації його законного права жити в сучасній, цивілізованій країні», - заявив Івченко, виступаючи перед делегатами з'їзду.

Лідер партії піддав критиці дії української влади - як за всі роки незалежності, так і нинішньої.

«За своєю суттю змінилися тільки особи, а не система вироблення і прийняття рішень ... Влада, на жаль, більше мислить лише категоріями свого політичного виживання», - сказав він.

Характеризуючи зовнішньополітичну позицію партії, Івченко відзначив, що «однобока зовнішня політична орієнтація в умовах сучасної глобалізації, є яскраво вираженою ознакою політичної периферійності».

«Україна відчуває, що світова спільнота все більше переймається завданням збереження нашої країни як повноправного суб'єкта міжнародного права. Ми щиро вдячні за це всім урядам, які простягають українському народу руку допомоги!» - зазначив голова партії «Голос народу».

У числі завдань партії, проголошених її лідером, - співпраця з громадянським суспільством в розробці стратегічної програми антикризових заходів, і вимагати від влади реалізації поставлених суспільством завдань; динамічна протидія корупції, поділ бізнесу і влади, люстрація корумпованих політичних еліт.

«Ми вважаємо, що корупція в Україні має бути прирівняна до державної зради», - заявив Івченко.

Партія «Голос народу», за словами її лідера, виступає за досягнення громадянського миру в країні шляхом проведення конституційної реформи, заснованої на вірності принципам єдності, суверенітету і територіальної цілісності країни. Зокрема, «рішення на конституційному рівні мовної проблеми, враховуючи ментальні та історичні особливості регіонів і громадян України на підставі Європейської Хартії».

Підсумком з'їзду стало рішення активно розвивати партійну структуру.

новини партнерів

‡агрузка...

20 лютого, 2019 середа

20 лютого, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати