live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Американцям пропонують підтримати українську IT-інтустрію

Однією з переваг ініціатори проекту називають "підтримку демократії проти тоталітаризму"
фото: SupportUkraine.us
Американський уряд спільно з посольством України у США запустив сайт з рекламою української ІТ-індустрії

Ресурс, який отримав назву SupportUkraine.us, пропонує американському бізнесу допомогти Україні в боротьбі з агресією Росії за рахунок ІТ-аутсорсингу, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на ain.ua.

"Агресія Росії проти України прагне дестабілізувати українську економіку і загрожує новою холодною війною, що може призвести до глобальної економічної рецесії. Україна потребує вашої допомоги, щоби протистояти цьому. Але ми не просимо пожертв або ризикованих інвестицій. Натомість, ми пропонуємо взаємовигідну програму для організацій з IT-аутсорсингу", - йдеться на сайті.

Програма стала результатом ініціативи посла України в США Олександра Моцика за підтримки компанії TransparentBusiness, керівник якої Олександр Конанихін виїхав з Росії з політичних причин ще у 90-х роках.

Організатори стверджують, що проект "Cloudsource в Україні" дасть можливість американським та європейським компаніям вести бізнес в Україні дистанційно за допомогою інтернету. За словами посла, це повинно стимулювати створення тисяч робочих місць в області ІТ, а також зростання іноземних інвестицій в українську економіку.

Перевагами для іноземних замовників ініціатори проекту називають економію, фахівців з високим рівнем технічної освіти, підтримку ІТ-індустрії на державному рівні, а також "підтримку демократії проти тоталітаризму".

новини партнерів

27 січня, 2020 понеділок

27 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати