live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Економічним локомотивом для Києва стануть дежпрограми по стимулюванню інфраструктурних проектів

Економічним локомотивом для Києва можуть стати державні програми по стимулюванню інфраструктурних проектів

Як повідомляє кореспондент Espreso.TV, таку думку висловив головний редактор телеканалу Espreso.TV Вадим Денисенко в рамках круглого столу «Київ. Перезавантаження» в Інституті Горшеніна.

«Лише державні програми по стимулюванні інфраструктурних проектів можуть стати локомотивом економіки Києва і держави в цілому», - сказав Денисенко.

Також він вважає, що наразі новій київській владі потрібно звернути увагу, в першу чергу, на питання підготовки міста до нового опалювального сезону та підтримки енергетичного балансу.

На його думку, якщо негайно не зв’язати за це питання, то майбутня зима може стати для Києва найкритичнішою за останні 23 роки.

Крім того, Денисенко вважає, що новий мер Києва повинен зайнятися питанням введення електронного уряду, який дозволить ефективно управляти містом, а також встановити правила гри для малого, середнього та великого бізнесу. «В принципі нічого складного в цьому немає і до нового року це питання можна вирішити», - зазначив він.

Також Денисенко вважає, що можна було б взяти до уваги план розвитку Києва, який був розроблений ще за Олександра Попова. Цей план пропонує розвивати місто на кластерній основі. Одним из таких перспективних напрямків розвитку Києва, на думку Денисенка, могла б стати наукоємка медицина. Він вважає, що у міста є всі шанси стати своєрідним медичним "хабом" не лише для України, але й для сусідніх держав, зокрема, Молдови, Росії, Білорусі, а також для Чехії, Польщі. "Теоретично це можливо. І не потрібно наймати нових людей для того, щоб розробляти цей план. Просто переробити існуючий. Це могло б допомогти розвитку міста", - вважає учасник круглого столу.

новини партнерів

14 липня, 2020 вівторок

14 липня, 2020 вівторок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати