//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Професійні дегустатори: «Шустов» - кращий коньяк України

Результати дегустаційного конкурсу показали, що в Україні вміють виробляти коньяки, які не поступаються французьким і навіть перевершують їх. Експерти дегустаційного конкурсу Best Drink-2014 назвали кращий благородний напій країни

Дегустаційний конкурс Best Drink є одним з найбільш значущих в країні і носить міжнародний статус. Близько п'ятдесяти зразків продукції з різних країн світу цього року було представлено на суд журі - провідних фахівців галузі та професійних дегустаторів, думка яких вважається найбільш авторитетною. Конкурсні напої оцінювалися «наосліп» - за смаковими характеристиками та рівнем якості, без афішування назв і етикеток. В результаті найвищі оцінки журі та звання кращого завоював коньяк «Шустов 5 зірок».

«Букет у напою - тонкий, з переважанням квіткових тонів. В ароматі відчуваються ноти витримки, ванільні відтінки. Смак - повний, м'який, гармонійний», - такі відгуки професійних дегустаторів отримав шустовський коньяк. Думка експертів підтверджує і перевірену часом репутацію виробника коньяків «Шустов» - Одеського коньячного заводу. Це одне з небагатьох підприємств, де налагоджений повний цикл виробництва.

«Тільки коли всі стадії виробництва - від вирощування виноградних саджанців до витримки спиртів і розливу коньяків у пляшці - знаходяться на одному підприємстві, можна створити справжній коньяк, зі своїм унікальним характером. Саме такий коньяк «Шустов» - коньяк з багатою історією. І сьогодні це єдиний коньяк України, у якого є свій Музей», - відзначає Дмитро Пилипишин, заступник директора з маркетингу холдингу Global Spirits (ТМ« Шустов»).

Перемога в конкурсі Best Drink-2014 стала гідним продовженням величезного списку нагород коньяків «Шустов», отриманих протягом всієї 150-річної історії бренду.

новини партнерів

‡агрузка...

26 травня, 2019 неділя

25 травня, 2019 субота

26 травня, 2019 неділя

25 травня, 2019 субота

24 травня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати