ЧС-2014: Голландія розтрощила чинних чемпіонів світу - збірну Іспанії

У першому матчі групи В голландці перемогли іспанську команду, забивши чемпіонам світу-2010 п'ять голів

Голландцям довелося відіграватися після того, як у першому таймі в їхні ворота був призначений досить неоднозначний пенальті.

Та "розплата" настала дуже швидко. Ще до перерви голландці зрівняли рахунок, а в другому таймі взагалі чотири рази (!) змусили розпочинати з центра поля не кого-небудь, а чинних чемпіонів світу.

Таким чином, збірна Голландії сповна реваншувалася за поразку чотирирічної давнини у фіналі мундіалю. Тоді голландці програли іспанцям з рахунком 0:1.

Іспанія - Голландія - 1:5

Голи: Хабі Алонсо, 28 (пен.) - Робін ван Персі, 44, 73; Арьєн Роббен, 53, 82; Стефан де Врей, 65

Іспанія: Ікер Касільяс, Жерар Піке, Андрес Іньєста, Хаві, Хабі Алонсо (Педро Родрігес, 63), Серхіо Рамос, Серхіо Бускетс, Жорді Альба, Дієго Коста (Фернандо Торрес, 63), Давид Сілва (Сеск Фабрегас, 78), Сесар Аспілікуета.

Голландія: Яспер Сіллессен, Рон Влар, Стефан де Врей (Йоел Велтман, 77), Брюно Мартінс Інді, Дейлі Блінд, Найджел де Йонг, Деріл Янмаат, Джонатан Де Гузман(Жоржіньо Вейналдум, 62), Робін ван Персі (Джермейн Ленс, 79), Уеслі Снейдер, Арьєн Роббен.

Попередження: Джонатан Де Гузман, 26; Стефан де Врей, 41.