Мексика переграла Камерун на ЧС-2014 з мінімальним рахунком

Забити переможний м'яч мексиканцям вдалося в другому таймі, хоча вийти вперед вони мали б ще в першій половині зустрічі

Три голи у першому таймі були не зараховані колумбійською бригадою арбітрів, повідомляє Еспресо.TV.

І якщо збірна Камеруну заслужила на таке рішення служителів Феміди, то мексиканці, на думку Еспресо.TV, двічі забили "чисті" голи. Проте рефері думали інакше.

Свою перевагу збірна Мексики все-таки довела у другому таймі.

Мексика - Камерун - 1:0
Голи: Орібе Перальта, 61

Мексика: Гільєрмо Очоа, Франсіско Родрігес, Рафаель Маркес, Ектор Еррера, Мігель Лайюнь, Джовані дос Сантос, Ектор Морено, Андрес Гуардадо (Марко Фабіан, 67), Орібе Перальта (Хавьєр Ернандес, 73), Пауль Агиляр, Хосе Хуан Васкес.

Камерун: Шарль Ітандж, Бенуа Ассу-Екотто, Ніколя Нкулу, Седрік Джегуе (Дані Нункеу, 46), Александр Сонг (П'єр Вебо, 80), Бенжамен Муканджо, Самюель Ето'О, Ерік Максим Шупо-Мотінг, Орельяна Шеджу, Стефан Мбіа, Ейонг Ено.

Попередження: Ектор Морено, 57 - Дані Нункеу, 76.

Сьогодні відбудуться обидва матчі групи В: Іспанія - Голландія о 22:00 та Чилі - Австралія о 01:00.