live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко розширив повноваження сил АТО


фото: http://www.president.gov.ua
Президент України Петро Порошенко підписав ухвалений Верховною Радою України Закон від 5 червня 2014 року № 1313-VII «Про внесення змін до законів України щодо боротьби з тероризмом»

Відповідним документом внесено зміни до Законів України «Про боротьбу з тероризмом», «Про державну охорону органів державної влади України та посадових осіб», «Про Збройні Сили України», «Про Державну службу спеціального зв'язку та захисту інформації», передає Еспресо.TV з посиланням на прес-службу глави держави.

Ці зміни мають забезпечити вирішення проблем відновлення в повному обсязі правопорядку та належного режиму функціонування органів державної влади, забезпечення безпеки життя та здоров'я громадян, припинення діяльності незаконних збройних формувань, терористів.

Зокрема, внесені зміни дозволяють проведення в рамках антитерористичної операції комплексу скоординованих спеціальних заходів, спрямованих на попередження, змінення масштабу проведення антитерористичної операції, мінімізації її наслідків, забезпечення безпеки населення.

Окрім того, суттєво розширюються повноваження суб'єктів, які безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом.

Також закріплюються права спеціальних підрозділів та підрозділів особливого призначення суб'єктів, які безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом.

Відповідно до закону, зміненюється порядок формування Міжвідомчої координаційної комісії Антитерористичного центру при Службі безпеки України, до складу якої, крім інших посадових осіб, входитимуть визначені Президентом України будь-які інші посадові особи.

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати