Колумбія та Греція вийшли в плей-офф ЧС-2014 з групи C

В останньому турі групового етапу колумбійці розтрощили японців(4:1), а Греція вирвала перемогу в Кот-д'Івуару (2:1)

Як повідомляє Еспресо.TV, греки на останніх хвилинах створили диво і вийшли в плей-офф ЧС-2014. Переможний гол в матчі з Кот-д'Івуаром з пенальті забив Самарас на 92 хвилині.

Греція - Кот-д'Івуар - 2:1

Голи: Самаріс 43, Самарас 90+2 (пен.) - Боні 74

Греція: Карнезіс (Глікос 24), Холебас, Папастатопулос, Хрістодулопулос, Торосідіс, Салпінгідіс, Карагуніс (Гекас 77), Коне (Самаріс 12), Самарас, Манолас, Маніатіс

Кот-д'Івуар: Баррі, Бамба, Дьє, Я.Туре, Орье, Дрогба (Тьемоко Діоманде 74), Жервіньо (Сіо 82), Тіоте (Боні 60), Калу, К.Туре, Бока

Попередження: Дрогба 37, Калу 62, Дьє 70

Японія - Колумбія - 1:4

Голи: Оказакі 45 +2 - Куадрадо 17, Мартінес 55, Мартінес 82, Родрігес 90

Японія: Кавасіма, Учіда, Хонда, Нагатомо, Окадзакі (Какітані 69), Кагава (Кійотаке 85), Окубо, Аояма (Ямагучі 62), Кінно, Хасебе, Йосіда

Колумбія: Оспіна (Мондрагон 85), Арьяс, Армеро, Куадрадо (Карбонеро 46), Гуарін, Мехія, Альварес баланте, Рамос, Кинтеро (Родрігес 46), Мартінес, Вальдес