live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Криму навіть ув'язненим нав'язують російське громадянство

У деяких випадках термін покарання засуджених збільшується, оскільки кримінальне законодавство в Росії суворіше

Росія намагається охопити загальною паспортизацією якомога більше населення Криму, в тому числі і ув'язнених у місцях позбавлення волі. Зокрема, вже перші документи отримали "мешканці" однієї з виправних колоній в Сімферополі, повідомляє Голос України.

В управлінні виконання покарань Криму вважають, що видача паспортів - "це першочергове завдання, виконання якого сприяє створенню необхідних умов для належної адаптації засуджених до життя після звільнення".

"Першочерговим завданням", можна назвати і винесення нових вироків підсудним, які перебувають у слідчому ізоляторі. Як стало відомо, вони виносяться заочно, в кращих традиціях сталінського режиму. Причому відбувається проста перекваліфікація статей Кримінального кодексу України в статті КК Росії. У деяких випадках не на користь ув'язненим, збільшуючи термін.

Більше того, засуджених не хочуть відправляти для відбуття покарання на материк, тому в СІЗО і колоніях почалися перебої з поставками їжі та медикаментів. Наприклад, через відсутність ліків в санчастині одного зі слідчих ізоляторів у Криму протягом двох тижнів померли дві людини.

Еспресо.TV вже повідомляло, що самопроголошена "влада" Криму запропонувала Києву направити на півострів для подальшого відбування покарання ув'язнених, прописаних на півосторові. 

 

новини партнерів

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати