Бразилія з великими труднощами перемогла Колумбію і вийшла в 1/2 фіналу ЧС-2014

Збірна Бразилії у півфіналі зіграє проти Німеччини

Як повідомляє Еспресо.TV, в цікавому матчі Бразилія перемогла Колумбію з рахунком 2:1. Бразильці забили гол на початку першого тайму. У другому таймі Колумбія відчайдушно намагалася відігратися, але пропустила другий гол на 69 хвилині. Давід Луїс розкішним ударом зі штрафного вразив ворота суперника. Але колумбійці змогли відігратися. На 80 хвилині Хамес Родрігес реалізував пенальті, яке заробив голкіпер Жуліо Сезар.

Колумбійці влаштували справжній штурм воріт Бразилії на останніх хвилинах гри, але забити так і не змогли. Бразилія вийшла у півфінал, де зіграє проти Німеччини.

Нагадаємо, що Німеччина перемогла Францію з рахунком 1:0.

Бразилія - Колумбія - 2:1

Голи: Сілва 7, Луїс 69 - Родрігес 79 (пен.)

Бразилія: Сезар, Майкон, Оскар, Неймар (Енріке 88), Фред, Пауліньо (Ернанес 86), Халк (Рамірес 83), Марсело, Фернандіньо, Луїс, Сілва

Колумбія: Оспіна, Суніга, Ібарбо (Рамос 46), Гуарін, Куадрадо (Кинтеро 80), Родрігес, Гутьєррес (Бакка 70), Армеро, Санчес, Єпес, Сапата

Попередження: Сілва 64, Сезар 77 - Родрігес 67, Єпес 69