live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Головне завдання Нацради - впровадження цифрового ефективного мовлення і інформбезпека, - юрист


фото: Еспресо.TV
Правник Юрій Крайняк проаналізував оновленний склад Національної ради з питань тебечення та радіомовлення та окреслив її головне завдання

"Це відомі фахівці, відомі ринку. Багато з них проявили публічну позицію, це з приводу людей, яких призначала Верховна рада. Кожному з них була надала можливість висловити позицію", - сказав він в ефірі Еспресо.TV

"Завдяки цьому можна вже якимось чином громадськості контролювати те, що сказала ця людина і що буде робити на цій посаді. Ця процедура відрізняється від призначення Президента. Бо не було обговорення жодного (кандидата. - Ред.)", - сказав він.

Експерт впевнений, що новій Нацраді вдасться провести зміни у цій царині.

"Будуть зміни, бо це зовсім інший рівень, що було до цього. Минула Нацрада крім того, що була кричуще нефахова і не приймала самостійних рішень. Згадаймо проведення підготовчих засідань, коли за зачиненими дверима ухвалювалося рішення перед офіційним засіданням і потім зачитувалося на цьому публічному засіданні", - нагадав він. 

Крайняк назвав головим завданням нової Нацради - впровадження цифрового мовлення і забезпечення інформаційнох беззпеки.

"Зараз є нагальні технологічні питання: впровадження цифрового ефективного мовлення. Всі медіа групи, представлені в Нацраді, в цьому зацікавлені. Ця складова буде активно розвиватися. Менш активний напрямок - розвиток контенту. Все ж таки там нечіткі правила встановлення законом і дозволяють воювати в той чи інший бік. Контроль за контентом не вигідний для мовників. Але зараз це дуже важливо, бо інфобезпека була безконтрольна і у ситуації на Сході винна, в тому числі,  безпорадність Нацради", - резюмував він. 

новини партнерів

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати