Український плавець завоював золото та встановив рекорд на чемпіонаті Європи серед юніорів

Український плавець Михайло Романчук завоював золоту медаль та встановив новий рекорд Європи серед юніорів у Дордрехті

Про це повідомляє прес-служба Федерації плавання України, передає Еспресо.TV

Наш спортсмен фінішував першим на 800 м вільним стилем за 7:54.81.

Українець вирвав перемогу на останніх 50 метрах, майже на три секунди обійшовши свого основного суперника, - переможця цьогорічного чемпіонату Європи серед юніорів поляка Войчеха Войдака (7:57.48).

Третім завершив заплив призер цьогорічного чемпіонату Європи серед юніорів з норвежець Хенрік Крістіансен (7:58.72).

"Михайло показав просто блискучий результат, встановивши новий рекорд Європи з плавання серед юніорів. Він приніс українській збірній повний комплект медалей. Уся наша команда вболівала за нього, а я особисто зірвав голос", - сказав головний тренер збірної команди України та голова тренерської ради Федерації плавання України Андрій Сердінов.

Нагадаємо, що Романчук вже завоював дві медалі цьогорічного чемпіонату Європи серед юніорів з плавання: срібло на 1500 м вільним стилем та бронза на 400 м вільним стилем.