Десантники 79-ої бригади вирвалась з оточення після тритижневої облоги (доповнено)


фото: ukrain.bazaza.net
Десантники 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади вирвались з оточення

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав засновник фонду «Крила Фенікса», який займається організацією волонтерської допомоги українській армії, Юрій Бірюков.

"Мої вирвались. 3 тижні. Не здалися, не склали. Гордо. Як і належить ВДВ... По виходу загиблих немає… Кинув все, несусь зустрічати", - написав волонтер.

Водночас, у прес-центрі АТО підтвердили, що силовики провели спецоперацію щодо деблокування підрозділу 79-ї бригади в зоні АТО. "В результаті проведеної спецоперації було виведено з блокування підрозділ 79 бригади. Зараз військовослужбовці знаходяться в безпеці і зосереджені в певному районі", - йдеться в повідомленні.

У штабі АТО розповіли, що багато в чому успіх операції забезпечили військові інженери ВСУ, які під вогнем бойовиків встановили і навели тимчасові мости і переправи, що дозволило силам АТО зробити перегрупування, і дати бій терористам.

Нагадаємо, окремі батальйони 79-ї бригади разом з іншими військовими підрозділами тривалий час перебували в оточенні біля кордону з РФ в зоні АТО. Десантники весь цей час перебували під  перехресним вогнем з як збоку Росії та з боку бойовиків. 

 

новини партнерів

6 березня, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати