Хакери допомогли Ані Лорак «послати» Володимир Путіна


фото: www.anilorak.com/
На офіційному сайті української співачки Ані Лорак з’явилась картинка із нецензурним написом – зверненням до президента РФ

Офіційний сайт української співачки Ані Лорак атакували хакери. Невідомі зламали інтернет-сторінку співачки та розмістили на ній непристойні фото та написи англійською і українською мовами. Текст англійською недвозначно дає зрозуміти куди саме має іти Володимир Путін. Українська частина тексту – рядки із головної пісні держави – гімну: «Душу й тіло ми положим за нашу свободу». А сам сайт тепер має заголовок «Врятуймо Україну!».

Прес-служба співачки одразу повідомила, що Лорак не має жодного відношення до цієї провокаційної витівки та повідомила на сторінці співачки у «Фейсбуці» про створення нового сайту.

«Домен anilorak.com, на якому раніше знаходився сайт Ані Лорак, було зламано, і в даний час він спрямовується не на DNS-сервери "Ані Лорак Продакшн". У зв'язку з цією ситуацією, ми були змушені змінити основний домен нашого сайту", - йдеться у повідомленні.

Також прес-служба наголошує, що ні Лорак, ні співробітники сайту не несуть відповідальність за інформацію, яка розміщена, або може бути розміщена згодом, на старому сайті.

Нагадаємо, нещодавно зірку Ані Лорак на чернівецькій «Алеї зірок» "прикрасили" написами "ПТН ПНХ".

Все по темі

новини партнерів

25 лютого, 2021 четвер

24 лютого, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати