Українські юні олімпійці здобувають ще дві нагороди в Нанкіні

На ІІ Юнацьких Олімпійських іграх у китайському Нанкіні ще дві українки стали бронзовими призерками

Дзюдоїстка Людмила Дроздова - у змаганнях змішаних команд, а представниця тхеквондо Юлія Міюц (вагова категорія понад 63 кг) - в особистому заліку, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу НОК.

Міюц, яка є чемпіонкою світу серед юніорів, у чвертьфіналі "розібралася" з мексиканською суперницею Марією Ешлей Арана – 8:7, а у півфіналі поступилася американці Кендел Юнт – 4:9.

Дроздова разом зі спортсменами з Аргентини, Австрії, США, Кореї, Хорватії та Великобританії на шляху до медалі здобувала перемоги в попередніх змаганнях та чвертьфіналі, зупинившись лише у півфіналі.

Як уже повідомлялося, сьогодні Михайло Романчук посів друге місце у фінальному запливі на 800 м вільним стилем на Юнацькій Олімпіаді.