Легендарний плавець Фелпс залишився без медалі на першому міжнародному турнірі після дворічної паузи

Найтитулованіший спортсмен в історії Олімпійських ігор американець Майкл Фелпс став 4-м на 100-метрівці кролем на міжнародному Тихоокеанському чемпіонаті з плавання, який відбувається в австралійському Голд-Кості

Кращий час показав австралієць Кемерон Макевой - 47,82 секунди, повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "РИА Новости".

Другим фінішував американець Натан Едріан (48,30), третім - австралієць Джеймс Магнуссен (48,36).

Результат Фелпса - 48,51 секунди.

Для 18-разового олімпійського чемпіона, який брав паузу в кар'єрі після Ігор-2012 в Лондоні, цей фінальний заплив став першим на міжнародних змаганнях після повернення в спорт.