Українські юні атлети здобули ще 5 нагород Олімпіади в Нанкіні

На ІІ Юнацьких Олімпійських іграх, що тривають у китайському Нанкіні, наші спортсмени вибороли ще "золото", два "срібла" і "бронзу"

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на прес-службу Національного олімпійського комітету України.

Єлізавета Бабій стала чемпіонкою Юнацької Олімпіади зі стрибків у довжину - 6.26 м, що є особистим рекордом українки.

Гімнаст Владислав Грико виборов "срібло" у вправі на коні – 13.933 і "бронзу" - на кільцях - 13.533.

Срібною призеркою Ігор стала леггкоатлетка Альона Белякова в змаганнях з метання диска - 51.64 м.

Тим часом Руслан Валітов посів 3-е місце у метанні диска - 57.48 м - теж особистий рекорд атлета.

Як уже повідомлялося, сьогодні українка Ангеліна Калініна у парі з білорускою Іріною Шиманович здобула "золото" Юнацької Олімпіади у парному тенісному турнірі.

Зазначимо, ІІ літні юнацькі Олімпійські ігри фінішують 28 серпня.