live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Як ховали Валентину Семенюк-Самсоненко

Екс-голову ФДМ поховали поряд з першим чоловіком

Церемонія прощання відбулася в ритуальному залі лікарні Феофанія, повідомляє «Комсомольская Правда в Украине».

Семенюк похоронили в закритій труні. Під'їзд на територію був заповнений дорогими автомобілями. Саме місце, де з нею прощалися, - близькими і колегами.

Фото: kp.ua

У кутку стояла гора вінків і квітів. Валентину Петрівну знайшли мертвою в її власному будинку - вона загинула від пострілу в голову 27 серпня. Слідство не виключає ані версію вбивства, ані самогубства.

На похоронах були дві дочки загиблої зі своїми чоловіками, діти не могли стримати сліз. Приїхав на прощання і колишній чоловік Семенюк - Віталій Самсоненко. Чоловік не приховував, що убитий горем. 

Також в Феофанію приїхали соратники покійної - Олександр Мороз, Василь Цушко, колишній ректор Податкового університету Петро Мельник. Ні родичі, ні однопартійці не вірять у самогубство. 

«У п'ятницю вона заїжджала до Ніколаєнко (колишній міністр освіти), взяла у нього програму, хотіла підвищувати кваліфікацію і їхати в Житомирську область. Будувала купу планів. Я давно знаю цю жінку, вона б себе ніколи не вбила», - розповів близький друг Валентини Дмитро. 

Після церемонії в Києві похоронна процесія поїхала в село Ружин Житомирської області - Валентина Семенюк звідти родом. Її поховали поруч з першим чоловіком - Анатолієм Семенюк, який помер в 1995 році. Поховати себе поруч нього вона просила не раз. 

Одна з подруг покійної, Людмила, сказала, що останній тиждень перед смертю Валентина закрилася в собі. 

«Вона дуже змінилася. Була пригніченою, нетовариською і багато переживала. За кілька днів до загибелі вона зателефонувала своєму братові в Ружин і сказала: «Коля, мені погрожують, якщо мене вб'ють - поховай мене біля Толика», - розповідає подруга.

Зараз правоохоронці вивчають дзвінки, які надходили Валентині Семенюк. 

«Валентині останнім часом телефонували багато, в тому числі і з Росії. Їй весь час радили, щоб вона мовчала. Я спілкувався з родичами і дійсно, вона говорила, що їй неодноразово погрожували. Однак конкретно вона нікого не називала. Тому з якого боку шукати, ми поки не знаємо», - зазначив Кармазін. 

Семенюк знайшли мертвою 27 серпня в її будинку - село Чайка Київської області. 

До пізнього вечора 27 серпня в будинку Валентини Семенюк працювали криміналісти та співробітники міліції. Всі речові докази, а також документи вивезені з дому для вивчення фахівцями. 

Рушниця, з якої нібито стріляла Семенюк, зареєстрована на чоловіка її дочки, Людмили, та знаходилася в будинку, де проживала їх родина разом з Семенюк. 

У версію про самогубство не вірить і глава Антирейдерського союзу підприємців України Андрій Семидідько. 

«Я бачився з Валентиною Петрівною на початку серпня, вона була сповнена оптимізму і рішучості. Вже почалася передвиборна гонка. Думаю, це пов'язано з виборами. Крім того, хіба буде жінка вбивати себе з рушниці? Жінки завжди піклуються про свій зовнішній вигляд, тому, найчастіше напиваються таблеток або, в крайньому випадку, ріжуть вени. Але з рушниці! Це ж її треба прикладом уперти в підлогу і пальцем ноги натиснути на курок. Маячня! - каже Семидідько.

новини партнерів

10 грудня, 2018 понеділок

10 грудня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати