Спортсменка, яка займає лідируючі позиції в світовому п'ятиборстві, переїхала в Росію на початку 2014 року

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на "ИТАР-ТАСС"

Президент Росії Володимир Путін надав громадянство Росії відомій українській спортсменці Ганні Буряк. Відповідний указ опублікований на інтернет-порталі правової інформації.

Колишня українська п'ятиборка Ганна Буряк виступить за збірну Росії на ЧЄ в Угорщині
На початку цього року Буряк переїхала до Росії на постійне місце проживання і звернулася до Федерації сучасного п'ятиборства з проханням надати їй можливість виступати за російську збірну.

24-річна спортсменка займає лідируючі позиції в світовому п'ятиборстві. Торік вона виграла два етапи Кубка світу, завоювала срібну медаль чемпіонату Європи в особистій першості і стала чемпіонкою світу в естафеті. У 2012 році вона виграла золоту медаль чемпіонки світу у змішаній естафеті.

Раніше Путін надав громадянство Росії українській шахістці Катерині Лагно.