live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Маляр: Центральна влада має терміново реагувати на рейдерський захват РРТ

Киівська центральна влада має терміново реагувати на захват Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення

Таку думку в ефірі Еспресо.TV висловила юрист, кандидат юридичних наук Ганна Маляр.

"Так, на РРТ відбувається рейдерський захват. А рейдерський захват відбувається тому, що терористам потрібен інформаційний ресурс під час виборів"- сказала вона.

Політолог вважає дуже важливим врегулювання питання рішеннь судів на захоплених терористами територіях. 

"Існує реальна проблема врегулювання питання рішення судів на територіях, захоплених терористами. Вони цими рішеннями зараз можуть захопити не тільки теле-радіо компанію, зняти директора, скасувати рішення кабміну. Вони можуть таким чином відбирати власність у громадян",- сказала  Маляр.

Політолог зазначила, що київська влада повинна терміново реагувати  і терміново прийняти якусь норму, яка б тимчасово виключала можливість рішення судів на підконтрольних бойовиках територіях.

"Україна не контролює ці суди, вони не можуть бути незалежними і незаангажованими. По домовленостям, які були у Мінську місцева влада зможе призначати очільників судів,  але наразі вони не діють, тому терміново потрібна реакція центральної влади",- зазначила вона.

Також  політолог константувала, що рішення такого суду потрібно не тільки оскаржувати в апеляційну інстанцію, але й на це треба впливати в політичному сенсі.

"Якщо ми тільки будемо оскаржувати це рішення в вищій інстанції, то таким чином ми легітимізуємо рішення суду, яке можливо було прийнято під дулом автомату",- сказала Маляр.

Нагадаємо, сьогодні вранці було здійснено рейдерське захоплення Концерну радіозв'язку, телебачення і радіомовлення.

Як повідомив гендиректор концерну Олександр Півнюк, рейдерське захоплення центрального офісу здійснив екс-в.о. гендиректора Костянтин Захаренко.

 

 

новини партнерів

13 грудня, 2019 п'ятниця

13 грудня, 2019 п'ятниця

12 грудня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати