live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Представники диктатури Януковича намагаються повернути контроль над підприємствами, які є ключовими з огляду на ЗМІ України

Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк вважає спробу змінити керівництво концерну РРТ рейдерським захопленням підприємства подільниками Януковича

Про це він сказав телефоном в ефірі Еспресо.TV

"Десь приблизно годину тому я був в районі Концерну, бачив там людей, які стояли біля входу на прохідну. Достатньо сумнівної зовнішності люди, все це абсолютно схоже на спробу рейдерського захоплення з боку екс-очільника, який був за правління Януковича в.о. І, безперечно, говорити про будь-яку законність документу, який ним був наданий сьогодні - не варто. Думаю, маємо справу з спробою реваншу в інфопросторі, коли колишні чиновники, представники диктатури Януковича, намагаються за будь-яку ціну повернути собі контроль, в тому числі над підприємствами", - сказав він.

Радник міністра зазначив, що зараз на території знаходяться працівники міліції, які з'ясовують обставини, в тому числі в якій спосіб з’явилося рішення суду на території, підконтрольній російським терористичним бандам. 

"Це така вже справді тенденція і вибудовується якась системність у добуванні таких рішень. Тут активно потрібно буде нам попрацювати і МВС, і СБУ, і ГПУ, щоб не дати змогу реваншистам і сепаратистам. Ось пан Захаренко був одним, хто під час Майдану блокував роботу і "5 каналу" і інших опозиційних тоді ЗМІ, тому це не добрий прецедент і тут має місце справді спроба через такий спосіб взяти реванш і намагання повернути контроль над підприємствами, які є ключовими з огляду на ЗМІ України", - сказав він і додав, що у такий спосіб відбулася змова екс-керівника підприємства з російськими терористичними бандами, які могли видати таке рішення суду. 

Нагадаємо, як повідомив вранці народний депутат Микола Княжицький сьогодні була здійснена спроба рейдерського захоплення Концерну радіозв’язку, радіомовлення та телебачення.

новини партнерів

13 грудня, 2019 п'ятниця

12 грудня, 2019 четвер

13 грудня, 2019 п'ятниця

12 грудня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати