live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Великі сумки, вузькі джинси та інший одяг, що може спричинити проблеми зі здоров’ям


фото: modnaya.org
Вчені з'ясували, який одяг негативно впливає на осанку та здоров’я

Лікар Тім Хьотчфул розповів, як одяг, до якого ми звикли у повсякденному житті, негативно впливає на наше здоров’я та що варто уникати, пише The Daily Mail.

Фото: The Daily Mail

Спідниця-олівець

Проблемою прямої та вузької спідниці є те, що вона стискає коліна разом, що обмежує рухи. Присідати, щоб щось взяти з низько ящика або на полиці, стає важко, занадто.

«Кращий спосіб, щоб присісти безпечно, - це зігнути ноги в колінах, - каже лікар Хьотчфул, - але спідниця-олівець обмежує рух. Ви можете не відчувати болю або дискомфорту, але, якщо ви носите вузькі спідниці регулярно, ви наражаєте себе на ризик потягнути м'язи або навіть заробити грижу міжхребцевого диску».

Важке намисто 

М'язи, сухожилля та суглоби шиї борються з тим, щоб витримати напругу від ваги голови – в середньому 3,5 кг. Для цього шиї потрібно балансувати весь день, а додавання важкого намиста може схилити чашу терезів.

«Все, що тягне шию вперед або назад, може порушити баланс та змістити точку опори шиї, - каже лікар, - зайва вага може спричинити для шиї напругу, викликати біль та навіть бажання зсутулитись, що негативно вплине і на спину».

Стягуюча білизна

Якщо білизна не надто туга, містить багато лайкри, то така білизна може мати позитивний вплив, збільшивши кровообіг.

Однак, якщо така білизна буде занадто сковуючою, вона може спричинити негативні наслідки. Окрім того, що занадто вузька білизна ускладнить дихання, вона може обмежувати рух, а також вчинити велике навантаження на частину вашого хребта.
«Якщо обмежити рух однієї частини хребта, то інша буде компенсувати, - каже Тім Хьотчфул. - Це може викликати біль і, врешті решт, призвести до пошкодження у верхній або нижній частині спини».

Високі підбори

Носіння високих підборів занадто часто може бути поганим для ніг і для спини.

Так, окрім поганого впливу на пальці ніг та кісточки, каблуки можуть викликати погіршення кровообігу в литках, пошкодження колінного суглоба та болі в спині.

Аби звести до мінімуму шкоду від підборів, носіть їх короткий час. На роботу та з роботи ходіть у змінному взутті і, коли можливо, ходіть на невеликому каблуці.

Окрім того, змінюйте взуттєвої гардероб, носіть різне взуття (у тому числі з різню висотою підборів) кожен день.

Фото: The Daily Mail

Зав’язані на шиї топи

Кофти із бретелями на шиї, зав’язані щільно, можуть тягнути шию вперед, особливо якщо такі зав’язки навколо мають підтримувати важкий бюст. 

«Бретелі на шиї створять напруження м’язів та можуть тягнути тіло до «руйнівної» пози: шия сторчить перед корпусом, плечі округлені та опущені донизу», - каже лікар. 

Такі зав’язки часто стають причиною болю в шиї, верхній частині спини та плечах.

Неправильно підібраний бюстгальтер

Великі груди потребують більшої підтримки, ніж зазвичай можна побачити на мережевому бюстгальтер.

«Тонкі бретелі бюстгальтера можуть створити занадто великий тиск на плечі, - каже Хьотчфул, - спробуйте знайти бюстгальтери з товстими ременями для повсякденного використання і носити спортивні бюстгальтери, коли це можливо, щоб послабити напругу на плечі».

Занадто велика сумка

Давно відома небезпека носіння величезних сумок на плечі, але модні тенденції пропонують носити такі сумки на згині передпліччя.

Таке однобічне носіння великих сумок може збільшити ризик розтягування м’язів та викликати біль у шиї, плечах та верхній частині спини і навіть спричинити головні болі від напруги.

Несення великої сумки через плече не є кращим, особливо якщо ви завжди використовуєте одне й те саме плече.

«Не перевантажуйте свою сумку, - радить лікар,- якщо вам потрібен з собою літр води – тримайте пляшку в руці та регулярно змінюйте руку».

Вузькі джинси

Джинси, які затягуються щільно навколо талії, стегон, литок можуть унеможливити нормальну ходьбу.

«Якщо ви не в змозі зробити підстрибуючий крок, це значить, що ви втратили амортизуючі властивості натурального ходьби, - повідомляє лікар, - а це може спричинити надмірний тиск у суглобах. Носіння щільного ременю може посилити проблему, викликавши біль в ногах. І не сидіть протягом тривалого часу з телефоном у задній кишені. Це спричинить дисбаланс, коли одна сіднична м’яза буде вище за іншу, що може привести до болю в спині та стегнах».

Все по темі

новини партнерів

18 листопада, 2017 субота

17 листопада, 2017 п'ятниця

18 листопада, 2017 субота

17 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати