live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Росія запустить RT іспанською, аби "промивати" мізки аргентинцям


фото: politikus.ru
Канал, який Путін називає «солідним і достовірним джерелом відомостей про події у Росії та світі», незабаром траслюватиметься іспанською мовою

Президент Росії вважає, що запуск телеканалу RT іспанською мовою в Аргентині сприятиме зближенню двох народів, повідомляє MediaSapiens з посиланням на РИА Новости.

За словами Путіна, мовлення RT в Аргентині є спільною ініціативою двох країн.

«Переконаний, запуск російського каналу іспанською мовою в аргентинському ефірі зробить Росію набагато зрозумілішою, сприятиме подальшому зближенню народів наших країн», - заявив він.

Російський президент додав, що це перший випадок підключення іноземного ЗМІ до державної ефірної мережі в Аргентині. До цього вона, за його словами, об’єднувала лише національні телеканали.

«У вашій країні з'явиться солідне і достовірне джерело відомостей про події у Росії та світі», - сказав Путін.
 
Про цілодобове ефірне мовлення RT в Аргентині було домовлено у липні за підсумками російсько-аргентинських переговорів на вищому рівні.
 
Іспаномовний RT буде доступний у форматі цілодобового ефірного мовлення для понад 80% населення країни.
 
Розпочав мовлення іспанською мовою телеканал RT ще в грудні 2009 року. Він представлений у більш, ніж 600 кабельних мережах Іспанії та країн Латинської Америки.
 
Телеканал RT (в минулому – Russia Today) є державною телекомпанією, що веде ефіри англійською мовою, іспанською та арабською мовою і орієнтована на пропагування інтересів Росії за кордоном. Його неодноразово підловлювали на маніпуляціях. Держсекретар США Джон Керрі назвав RT «рупором російської пропаганди».

новини партнерів

11 грудня, 2019 середа

11 грудня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати