Сербія й Албанія переграють відбірковий матч Євро-2016 на нейтральному полі

Перерваний на 41-й хвилині матч між футбольними збірними Сербії та Албанії в рамках відбору на чемпіонат Європи-2016 швидше за все буде перегранний заново, але вже на нейтральному полі

Про це пише сайт Novosti.rs, посилаючись на власне джерело, близьке до УЄФА, повідомляє Еспресо.TV.

В УЄФА вважають, що обидва учасники винні в події однаково, тому не логічно записувати комусь технічну поразку з рахунком 0:3.

Найвірогідніше, на нейтральному полі команди зіграють при пустих трибунах, щоб виключити повторення заворушень.

Остаточне рішення дисциплінарний комітет УЄФА має прийняти у четвер, 23 жовтня.

Нагадаємо, матч між Сербією та Албанією в рамках відбіркового турніру Євро-2016 в Бєлграді був перерваний на 41-й хвилині за рахунку 0:0 після того, як над полем з'явився керований літальний апарат з албанським прапором. Сербський захисник Стефан Митрович зняв прапор, що викликало обурення албанських футболістів, після чого почалися масові безлади за участю футболістів, офіційних осіб та вболівальників.