"Динамо" дотисло "Карпати" у Кубку України

У матчі-відповіді 1/8 Кубку України київське "Динамо" на останніх хвилинах таки забило переможний м'яч у ворота львівського клубу

За підсумками двох матчів до чвертьфіналу виходить "Динамо", повідомляє Еспресо.TV.

"Динамо" (Київ) - "Карпати" (Львів) - 1:0 (перший матч - 1:0)
Гол: Олег Гусєв, 90+1

"Динамо": Олександр Шовковський, Мігель Велозу, Александар Драгович, Андрій Ярмоленко, Сергій Сидорчук, Домагой Віда, Микита Бурда, Віталій Буяльський (Роман Безус, 81), Євген Хачеріді, Владислав Калитвинцев (Олег Гусєв, 46), Лукаш Теодорчик (Артем Кравець, 77).

"Карпати": Роман Мисак, Грегор Балажіц, Андрій Гітченко, Павло Ксьонз, Володимир Костевич, Денис Кожанов (Ігор Худобяк, 55), Артур Карноза (Михайло Сергійчук, 55), Олег Голодюк (Ярослав Мартинюк, 82), Муртаз Даушвілі, Ігор Пластун, Денис Мірошниченко.

Попередження: Денис Мірошниченко, 37; Олег Голодюк, 62; Роман Мисак, 62; Муртаз Даушвілі, 62 - Євген Хачеріді, 89.

Як уже повідомлялося, сьогодні до 1/4 фіналу Кубку України вийшов "Олімпік", обігравши запорізький "Металург" - 4:0.