live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На Будинку профспілок на Майдані незаконно з'явилися два поверхи


фото: www.depo.ua
У Будинку профспілок, який згорів в лютому цього року під час протистоянь на Майдані, таки розпочався ремонт, проте, незаконна надбудова на даху споруди й досі там

Про це повидомляє Еспресо.ТV з посиланням на "Сегодня".

Будівельники і глава Київських профспілок говорити відмовилися, а міська влада стверждує, що представники Будинку профспілок - власники споруди - перед початком ремонту не зверталися до профільного департаменту за дозволами.

«Власники будівлі проігнорували рекомендації департаменту щодо необхідності проведення повноцінної експертизи несучих конструкцій будівлі. Таку експертизу повинна проводити організація, у якої є ліцензії і, що важливо, досвід проведення таких експертиз. Але, як відомо, в будівлі вже давно ведеться ремонт. А надбудова на даху - чистої води самобуд», - розповів головний архітектор Києва Сергій Целовальник. 

Втім, на офіційному сайті Київської профспілки з'явилася інформація, де підтверджується не тільки початок ремонту будівлі, а й згадується про перепланування, яке нібито робиться відповідно до СТРОЙНОРМА.

 «Офіційно заявляємо, будинок горпрофсоюза буде відновлений ... Ситуація з оформленням дозвільної документації дещо ускладнюється у зв'язку із змінами містобудівного законодавства, які відбуваються протягом останніх років, однак ми сподіваємося, що за умови взаєморозуміння і співпраці з держорганами ці складнощі будуть подолані», - сказано в заяві.

Відзначимо, що для відновлення будівлі навіть створено спецфонд, куди всі бажаючі можуть перерахувати благодійні внески. Між тим, співробітники міської профспілки планують до кінця року заселитися в будівлю. 

В свою чергу, в прокуратурі ремонт вважають не зовсім законним. Там посилаються на відсутність дозвільних документів, оскільки реконструкція не передбачала зміну зовнішніх кордонів приміщення. 

«Зараз проводиться перевірка, після якої встановлять, які саме норми були порушені, і визначать розмір штрафу», - розповіли в столичній прокуратурі. 

Зазначимо, наприкінці жовтня департамент державної архітектурно-будівельної інспекції в Києві скасував реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт в Будинку профспілок на столичному Хрещатику.

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати