live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Нищук презентує культурну стратегію розвитку до 2025 року

Міністерство культури України найближчим часом представить на широке обговорення громадськості проект довгострокової національної культурної стратегії до 2025 року

Концепція розробляється у співпраці з європейськими радниками та колегами з Грузії та Естонії. Як повідомляється на сайті Міністерства культури, до розробки стратегії залучена робоча група експертів, до складу якої увійшли арт-менеджери та громадські активісти.

«З огляду на непрості виклики, які постали перед культурною сферою України зараз надзвичайно важливо знайти оптимальний баланс між довгостроковими цілями та запитами сьогодення. Цей проект є стратегічним не лише для Мінкультури, але й охопить інші сфери діяльності - освіту, регіональний, економічний розвиток, міжнародну співпрацю тощо» - каже Міністр культури Євген Нищук.

Заступник Міністра культури Олесь Журавчак заявив, що довгострокова концепція має бути презентована протягом листопаду. У міністерстві над нею працювали разом із експертами чотири місяці. Журавчак висловив надію, що вдасться змінити принцип фінансування культури, а саме провести зміни до Податкового Кодексу.

новини партнерів

‡агрузка...

20 вересня, 2019 п'ятниця

20 вересня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати