Юнацька збірна України пробилась до елітного раунду кваліфікації Євро

Юнацька збірна України успішно пробилась до елітного раунду кваліфікації футбольного чемпіонату Європи серед гравців віком до 19 років

В останньому матчі першої стадії відбору "жовто-блакитні" розтрощили однолітків з Ізраїлю, передає Еспресо.TV, з посиланням на 24 канал.

Саме на ізраїльських полях проходили усі матчі восьмої групи. Втім господарям міні-турніру ця обставина жодним чином не посприяла. Підопічні знаного київського "динамівця" Олександра Головка відвантажили опонентам два голи у першому таймі і ще тричі засмутили суперників після перерви - 5:0 у підсумку.

Таким чином, саме українці стали переможцями свого квартету, здобувши сім очок у трьох матчах і за додатковими показниками випередивши команду Швеції. Скандинави також продовжують боротьбу за путівку до фінальної частини юнацького Євро.