Роджер Федерер вперше в кар'єрі виграв Кубок Девіса

Швейцарський тенісист Роджер Федерер, переможець всіх турнірів серії Великого Шолома та Олімпійських ігор, вперше в кар'єрі виграв Кубок Девіса

Про це повідомляє УНН, передає Еспресо.TV

У неділю Федерер приніс збірній Швейцарії переможне очко у фінальному матчі Кубка Девіса з командою Франції, перегравши Рішара Гаске з рахунком 6: 4, 6: 2, 6: 2, після чого рахунок п'ятиматчевого протистояння став 3-1.

Федерер чотири рази вигравав Australian Open, один раз - "Ролан Гаррос", сім - Уїмблдон, п'ять - US Open. На рахунку швейцарця також золото в парному розряді на Олімпіаді в Пекіні і срібло в одиночному розряді на Іграх в Лондоні.

Всього Федерер виграв 82 турніри під егідою Асоціації тенісистів-професіоналів в одиночному розряді і вісім у парному.