Люди, яким не подобається їхня робота, товстішають, - вчені

Поганий настрій на робочому місці заохочує до вживання шкідливою їжі

Нове дослідження показало: працівники, у яких був поганий день, швидше за все будуть їсти нездорову їжу, пише The Daily Mail.

77% з 2000 опитаних співробітників повідомили, що настрій в офісі впливає на те, що вони їдять на обід. Так, співробітники з гарним ставленням до роботи частіше обирають здорові обіди та салати.

Половина опитаних стверджують, що обирають дуже здоровий обід в ті дні, коли вони в доброму, оптимістичному гуморі. Однак, коли їхній день поганий, більше половини (54%) відмовляються від наміру їсти здорову їжу на кшталт суші та салатів на користь гамбургерів та піци.

Опитування показало, що близько 4 страв на тиждень обираються нами на підставі настрою, у якому ми перебуваємо.

"Важливо певний час приділяти вживанню їжі, а не їсти похапцем бутерброди. Такі звички можуть спричинити погані наслідки для здоров'я", - зауважує дієтолог Азміна Говінджи.

Типовий робітник вживає фаст-фуд у середньому 38 разів на рік через свій поганий настрій. 45% опитаних стверджують, що чим гірший в них настрій, тим менше вони обирають корисні продукти.

Дослідження також показало, що шкідлива їжа не лише негативно відзначається на талії, а й на гаманці: нездорове харчування, до якого вдаються, аби покращити настрій, коштує дорожче.

Також 47% людей вживають їжу похапцем. У середньому на обід працівники витрачають 6 хвилин. А тричі на тиждень співробітники їдять просто на робочому місці. 14% опитаних повідомили, що взагалі не обідають, бо не мають часу.

Бутерброд залишається найпопулярнішим обідом разом з шоколадкою.

Окрім цього, 41% опитаних не лише самі їдять шкідливу їжу, а й заохочують інших членів сім'ї до вживання фаст-фуду.