live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

До ювілею "Вечорів на хуторі біля Диканьки" вийде унікальне видання з ілюстраціями

Ілля Ісупов створив 25 ілюстрацій до 185-річчя твору визначного твору Миколи Гоголя

Нова збірка творів Миколи Гоголя "Вечори на хуторі біля Диканьки" побачить світ у День святого Миколая, 19 грудня, повідомляє Еспресо.TV.

"Бувають проекти, у яких ми спершу обираємо літературний твір, а потім ілюстратора, а є такі, в яких ми підбираємо твір під художника, - говорить видавець Анна Копилова. - Саме так сталося у випадку з Іллєю Ісуповим. Його характерний стиль ми вирішили поєднати з містичними історіями Миколи Гоголя".

Ілля Ісупов - представник художньої династії Ісупових, працює у стилі контемпорарі-арт. Його іронічні роботи легко впізнавані.

"Моя улюблена повість в усій книзі - це "Ніч перед Різдвом", - каже Ісупов. Історія, кіно, свято - багато чого переплелося в ній і робить її живописною. Мій улюблений герой - чорт. Він найбільш неоднозначний персонаж цієї книги".

Робота над виданням тривала півроку, з них три місяці знадобилося Іллі на створення ілюстрацій. 

"У 2014-му виповнюється 185 років з того дня, як Микола Гоголь почав писати «Вечори на хуторі біля Диканьки", - каже Анна Копилова. - Ми всі читали Гоголя, коли вчилися у школі, але з часом його твори потрібно переосмислювати. Це книжка для батьків, які перечитують класику зі своїми дітьми".

Книга вийде мовою оригіналу. Нагадаємо, що збірка складається з восьми оповідань: "Сорочинський ярмарок", "Вечір напередодні Івана Купала", "Майська ніч, або Утоплена", "Пропала грамота", "Ніч перед Різдвом", "Страшна помста", "Іван Федорович Шпонька і його тітонька" та "Зачароване місце".

новини партнерів

17 грудня, 2017 неділя

17 грудня, 2017 неділя

16 грудня, 2017 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати