live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Створено АБЧН для боротьби з імперськими амбіціями Кремля

У п’ятницю, 5 грудня 2014 року в Києві відбулася прес-конференція на тему: «Створення Альянсу Балто-Чорноморських Націй(АБЧН)», де оприлюднено Меморандум, завізований представниками з України, Литви, Латвії, Білорусії та Грузії з розширеним колом підписантів

Ініціювали захід Конгрес Українських Націоналістів (КУН),  Білоруська Партія Свободи (БПС) та  MAIDAN PRESS CENTER

Довідка: утворення об’єднання було задекларовано 21 листопада 2014 року  на міжнародній науково-практичній конференції «Балто-Чорноморський регіон: суспільно-політичні актуалії»  в Українському Домі, що було приурочено до відзначення Дня Свободи та Гідності і до 71-ої річниці Антибільшовицького Блоку Народів (АБН).

Політичні та громадські організації, що підписали цей документ, домовилися cтворити постійно-діючий представницький консультативний орган з очільників організацій-підписантів Меморандуму, проводити регулярні міжпартійні консультації, наради з найважливіших питань регіональної безпеки в Європі та  міждержавного співробітництва і залишити відчиненими   двері Альянсу  для політичних та громадських організацій скандинавських, балканських, кавказьких та інших народів щодо приєднання та вступу.

Голова Конгресу Українських Націоналістів  Степан Брацюнь наголосив: «Протягом двадцяти минулих років після падіння СССР Росія робила все можливе і неможливе, щоб не допустити реалізації Балто-Чорноморського проекту. Невипадково і агресію проти України Путін почав з Криму. Звільнення з-під російського впливу  «червоної лінії», як називають імперські політики Балто-Чорноморську вісь, для Росії страшний сон. Поряд із союзом самодостатніх у співпраці і взаємодії  національних держав - імперія як антипод існувати не зможе.  Тому нашим країнам Балто-Чорноморського регіону заради власної безпеки, спокою і процвітання у світі треба нарешті проект нашого  Альянсу  якомога швидше  розширювати і зміцнювати»   

Учасники конференції переконані, що єдина можливість для національних держав, які відновили державність із розпадом СССР, зберегти сьогодні власну свободу є об’єднання зусиль для захисту від агресивної імперської Росії. Патріотичні сили країн Балто-Чорноморського регіону наголосили на необхідності динамічної співпраці у міжнародній політиці, геополітичних стратегіях, формуванні спільних збройних формувань,  інноваційних технологіях в різних галузях культури, освіти, торгово-економічних відносин, створенні міжнародного механізму  протидії російській інформаційній агресії.

«Те, що відбувається зараз в  Европі – це політичний апокаліпсис,  потрібні рішучі та швидкі дії, потрібно б’єднати зусилля країн Балто-Чорноморського регіону.

Створення такого Альянсу – це проблиск надії для Білорусі, що щось врешті зміниться після двох десятиліть існування колоніальної російської тиранії…   Тільки разом ми можемо зупинити Москву!» - зазначив Голова Білоруської Партії Свободи Сергій Висоцький.

Серед спікерів взяли участь  Голова Національної експертної комісії України з питань захисту суспільної моралі Василь Костицький,  Голова Молодіжного Націоналістичного Конгресу Сергій Кузан,  Голова ВТ «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Павло Мовчан, Голова НРУ Василь Куйбіда, Голова УРП Сергій Джердж, громадсько-політичний діяч Тамара Шавладзе,  представник  УНСО  Ігор Мазур,  доктор історичних наук Володимир Сергійчук та інші. Долучилися  до обговорення в форматі skype-конференції Голова від політичного об’єднання «Європейські демократи Грузії»  - Паата Давітая , від Литовського Національного Союзу   - Юліус Панка та керівник з питань стратегії Литовського Національного Союзу Гінтерас Сонгайла.

новини партнерів

13 грудня, 2018 четвер

13 грудня, 2018 четвер

12 грудня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати