Українська плавчиня Зевіна фінішувала четвертою на своїй "коронній" дистанції на чемпіонаті світу

Українська плавчиня Дарина Зевіна фінішувала четвертою на своїй "коронній" дистанції 200 м на спині у фіналі чемпіонату з світу з плавання на короткій воді

Про це повідомляє прес-служба Федерації плавання України, передає Еспресо.TV.

Спортсменка завершила заплив за 2:02.44. До бронзи чемпіонату світу їй не вистачило 14 сотих секунди.

"У Дарини Зевіної вистачає майстерності та швидкості, щоб завоювати срібну медаль на цій дистанції, однак не вистачило витривалості. Справа в тому, що в останній тиждень перед чемпіонатом їй доводилося тренуватися в жахливих умовах - в басейні ШВСМ Києва "Юність" не було опалення та світла. Звісно, така ситуація позначилася на її сьогоднішньому результаті", - сказав головний тренер збірної команди з плавання Андрій Сердінов.

Золото на цій дистанцій здобула триразова рекордсменка світу та п'ятиразова чемпіонка світу угорка Катінка Хоссу (1:59.23), срібло - дворазова олімпійська чемпіонка австралійка Емілі Сібом (2:00.13), а бронзу - японка Саяка Акасе (2:02.30).

Нагадаємо, раніше у Досі Зевіна здобула "бронзу" в запливі на 100 метрів на спині.