live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Не більше 6% росіян готові змиритися зі зниженням доходів через приєднання Криму

Керівник "Левада-центру" Лев Гудков представив дані про те, що лише 6% громадян Росії готові нести матеріальні втрати через входження Криму до складу країни

Соціолог, який прибув з візитом до Києва, повідомив і про те, що використання російської армії на Україні схвалюють зараз 30% росіян проти 74% на піку, інформує Радіо Свобода.

Росія, за словами Гудкова, була не готова платити високу ціну "ні раніше, незважаючи на широке схвалення, ні зараз". "Тільки 5-6% населення заявили, що готові нести втрати у формі соціальних витрат, зарплат, пенсій, пов'язані з анексією Криму та проведенням прихованої війни проти України", - сказав Гудков.

За його інформацією, більшість росіян вважають, що "втрати повинні нести тільки вузьке коло керівників країни", які приймали таке рішення. Таку рису він назвав "характерною для російської ментальності" і способом "адаптації до репресивної держави".

За даними "Левада-центру" від 14 грудня, економічні наслідки санкцій ЄС відчули близько 80% росіян, а 16% відзначили, що через зростання цін їм довелося скорочувати витрати. В першу чергу, це б'є по міському населенню, тому що воно сильніше залежить від імпорту.

Все по темі

новини партнерів

21 листопада, 2017 вівторок

21 листопада, 2017 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати