live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вадим Денисенко: Складається враження, що Нацрада хоче закрити телеканал Еспресо.TV

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення винесла попередження Еспресо.TV за трансляцію виступу Путіна перед Федеральними зборами

Регулятор вважає, що трансляція виступу Путіна призводить до розпалювання національної ворожнечі та загрожує територіальній цілісності України.

Телеканал Еспресо.TV транслював наживо виступ Путіна перед Федеральними зборами і відразу після виступу розпочалося обговорення в прямому ефірі. Цей факт Нацрада з питань телебачення і радіомовлення вважає таким, що порушує законодавство і викликає міжнаціональну ворожнечу.

Екс-головний редактор Еспресо.TV, народний депутат Вадим Денисенко, коментуючи це рішення заявив наступне: "Складається враження, що Нацрада хоче закрити телеканал Еспресо.TV. Це вже друге попередження телеканалу. Після третього Нацрада накладає штраф і може подавати позов до суду та анулювати ліцензію. Не хочеться думати, що це політично вмотивоване рішення".

За його словами, це рішення також можна розцінювати як спробу цензури з боку Нацради.

"Більше того, навмисно чи ненавмисно, але Нацрада підіграла російській пропагандистській машині. Адже сьогодні після виступу Путіна головною подією в російських ЗМІ стане рішення Нацради. І усілякі "кісельови" будуть паплюжити Україну, прикриваючись юридично небездоганним рішенням Нацради. В свою чергу, я хотів би заявити, що таке рішення в мене викликає подив, і я ніколи не думав, що телеканал Еспресо.TV, який був одним із флагманів боротьби за свободу cлова при режимі Януковича, зазнає такого удару від нової влади".

Нагадаємо, у жовтні ТОВ «Голдберрі», яке придбав канал «Еспресо.TV», отримала попередження за відхилення від програмної концепції за попередню діяльність, коли ще не належала «Еспресо.TV».

 

  

новини партнерів

18 жовтня, 2017 середа

17 жовтня, 2017 вівторок

17 жовтня, 2017 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати