live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко: Кандидатуру директора Антикорупційного бюро обговорять до середини січня


фото: Адміністрація президента
Першочерговим завданням новоствореного антикорупційного бюро буде розслідування та повернення коштів, вкрадених режимом Януковича

Про це під час зустрічі з директором Європейського бюро з боротьби з шахрайством Джованні Кесслером заявив президент Петро Порошенко, передає Еспресо.TV з посиланням на прес-службу глави держави. 

"Першочерговим завданням новоствореного антикорупційного бюро буде розслідування та повернення коштів, вкрадених режимом Януковича, створення спеціальної групи контролю за фінансовими ресурсами, які будуть виділені Європейським Союзом в якості грантів, кредитів та спеціальних програм", - зазначив Порошенко.

За його словами, перша зустріч членів конкурсної комісії з обрання директора Національного антикорупційного бюро для обговорення можливої кандидатури на посаду директора бюро запланована ще перед Старим Новим роком.

"Ми не маємо права зволікати із затвердженням директора і початком роботи Антикорупційного бюро", - зазначив Порошенко.

За словами президента, успішна діяльність бюро буде особливо важливою для впровадження реформ та створення атмосфери довіри до України.

Згідно з чинним законом, директор Національного антикорупційного бюро має приступити до роботи 24 січня 2015 року. Це також передбачено коаліційною угодою ("Забезпечення діяльності Національного антикорупційного бюро України з січня 2015 року. Проведення відкритого конкурсного відбору на посаду директора згідно із Законом України "Про Національне антикорупційне бюро України"".)

 

новини партнерів

14 листопада, 2019 четвер

14 листопада, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати