live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Як насправді спідня білизна впливає на чоловічу потенцію, - вчені


фото: www.top4man.ru
Аби не мати проблем зі статевим здоров'ям чоловікам краще обирати широкі труси і бажано з бавовни

Про це повідомляє Еспресо.ТV з посиланням на DailyMail.

Шотландські чоловіки обирають простору білизну, лондонці та сіверяни - яка більше прилягає до тіла, а жителі Мідлендса та Уельсу зацікавлені у мішкуватих боксерах. В Індії чоловіки носять так звані саронги, які дають повну свободу яєчкам. Сюди ж можна віднеси і арабів, і китайців з їх вільними штанами.

До вибору спідньої білизни слід ставитися особливо уважно, оскільки вона впливає на здоров'я чоловіка, вважають експерти. У залежності від матеріалу і моделі чоловіча білизна може по-різному впливати на виникнення болю і розвиток алергії в області паху, а також на здатність чоловіка до родючості.

Таким чином, виявляється, що чоловіча спідня білизна може завдати шкоди чоловікові. Для нормального функціонування чоловічих статевих органів, зокрема яєчок, необхідна певна температура. Температура яєчок має бути на 3,3 градуса менше температури тіла, для цього їх і винесено назовні. Якщо температура яєчок дорівнюватиме і перевищуватиме температуру тіла, то настане тестостерон та сперматозоїди помирають. Тому спідня білизна, яка щільно прилягає, завдає шкоди сексуальному здоров'ю чоловіка.

Для того аби не перешкоджати виробленню сперматозоїдів і тестостерону, чоловік повинен ходити у широких трусах, бажано з бавовни. В жодному разі не слід носити синтетичну спідню білизну, адже така тканина "не дихає" і надто сильно зігріває.

Вночі чоловікам взагалі краще спати без трусів. Слід слідкувати, щоб яєчка вільно висіли, а не притискалися спідньою білизною до тіла.

Що стосується спортсменів, британський представник легкої атлетики каже, що бігуни воліють носити шорти з сітчастою підкладкою, аналогічні плавкам, які забезпечують хорошу і комфортну підтримку чоловічим статевим органам і дозволяють тілу дихати.

Варто зазначити, що статевому здоров'ю чоловіка також можуть нашкодити вузькі джинси, мобільні телефони на поясі або в кишенях брюк, ноутбук на колінах, який працює тощо.

новини партнерів

6 серпня, 2020 четвер

6 серпня, 2020 четвер

5 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати