Під час штурму Донецького аеропорту росіяни застосовувати установку розмінування "Метеорит"


фото: warcyb.org.ru/архівне фото
Стало відомо, що росіяни застосували установку вибухового розмінування УР-77 "Метеорит" під час штурму донецького аеропорту

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" повідомив співголова громадської ініціативи "Права справа" Дмитро Снєгирьов, передає Еспресо.TV.

"УР-77 "Метеорит" - радянська установка розмінування. Створена на базі самохідної гаубиці 2С1 "Гвоздика". Розмінування здійснюється шляхом виникнення ударної хвилі від вибуху снаряда, яка впливає на детонатор міни. Але, крім свого основного призначення, "Метеорит" може використовуватися для знищення живої сили противника, яка засіла в укріплених руїнах будівель.

При одночасному запуску і підриві декількох зарядів, виникає ефект об'ємного вибуху, здатний розчистити будь які руїни, знищуючи при цьому живу силу, яка їх обороняє", - розповів Снєгирьов.

Він також відзначив, що перше, ці установки, для подібних цілей, застосовувалися росіянами в першу чеченську компанію на Північному Кавказі. Не обійшлося без них і під час другої чеченської війни. Зокрема, в ході запеклих боїв за селище Комсомольське.

В Сирії під час наступу сирійської армії на позиції бойовиків в районі Джобар, було зафіксовано застосування установок розмінування УР-77 для знищення позицій бойовиків, що закріпилися в щільній малоповерховій міській забудові.

 

новини партнерів

4 березня, 2021 четвер

3 березня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати