live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Кролики" - Данилець та Моїсенко назвали бойкот їхнього концерту в Трускавці "замовною акцією"


фото: Комсомольська правда в Україні
Концерт українських коміків, які аплодували на "Блакитному вогнику" в Москві Кобзону та Валерії, зірвали у Трускавці

"Кролики" Володимир Данилець та Володимир Моїсеєнко не вірять, що в Трускавці їх щиро не хотіли бачити. Про це Данилець розповів в інтерв’ю "Комсомольській правді в Україні".

Тиждень тому активісти місцевих молодіжних організацій Трускавця зірвали концерт "Кроликів" Володимира Данильця та Володимира Моїсеєнка. Артистів звинуватили у сепаратизмі, і організаторам довелося повертати гроші за квитки. Однією з причин стало палке аплодування Кобзону, Валерії та Газманову на "Блакитному вогнику", другою – фраза Данильця у дискусії з Фаріон, коли артист зазначив: "сучасної української мови не існує".

Володимир Данилець поділився власною думкою щодо цькування їхнього дуету і зазначив, що аплодування – це монтаж "умільців", як і фраза про мову, яка теж, начебто, професійно змонтована.

"Відразу скажу: виправдовуватися ми ні перед ким не збираємося: нашої провини ні в чому немає. Те, що ми нібито аплодували вищезазначеним артистам на "Вогнику" - найчистіший монтаж", - заявив Данилець.

"Що стосується бесіди з Фаріон - передача "Всі свої" вийшла в ефір ще чотири роки тому, в 2011-му році. І тільки зараз "умільці" зробили монтаж-склейку з моїх слів. Я хотів донести глядачеві, що потрібно розмовляти на телебаченні українською літературною мовою, а не з львівським або чернігівським діалектом", - уточнив він.

Тож у щире небажання мешканців Трускавця скасувати концерт артистів Данилець не вірить. "Що ж стосується провокаторів - вони через кілька тижнів після виходу в ефір "Новорічного вогника" почали збирати підписи за скасування нашого концерту в Трускавці. Із сотень, які зібралися біля центрального бювету в місті, підписалося лише кілька людей. Вони взяли і зіпсували людям свято", - розповів артист.

Утім, факт участі у російській новорічній передачі "Кролики" заперечувати не можуть.

"Бойкоти наших виступів - 100% замовна акція! Ми провели 5 січня концерт в тому ж Трускавці, весь тисячний зал встав і аплодував стоячи. Люди нам стоячи аплодують протягом багатьох років. У нас лежать "в столі" дуже сильні політичні номери, але ми спеціально їх не ставимо, щоб не підливати олії у вогонь - досить і того, що відбувається зараз в Україні", - зауважив Данилець. 

Окрім цього Данилець зазначив, що "кролики" люблять Батьківщину. "І всюди її прославляємо - в Німеччині, Ізраїлі, Канаді, Америці та в інших країнах", - додав Володимир.

новини партнерів

29 березня, 2020 неділя

28 березня, 2020 субота

29 березня, 2020 неділя

28 березня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати