live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

МТС, "Київстар" та Life:) придбали ліцензії на 3G зв'язок

Сьогодні три найбільших мобільних оператори України "Київстар", "МТС Україна" і "Астеліт" (TM life :)) придбали ліцензії на 3G

Несподівано ніякої боротьби за лот з самої "чистої" смуги не було. Переможцем по другому лоту стала "МТС Україна", передає AIN.ua.

Компанія не підвищувала початку запропоновану ставку і придбає другу ліцензію за 2,715 млрд грн. "Київстар" здався без бою, відмовившись перебивати дану ставку. Очевидно, що третій ліцензію придбає "Київстар", оскільки за умовами тендеру одна компанія може вважатися переможцем тільки по одному лоту. При подачі заявки компанія запропонувала за третій лот 2,7 млрд грн і як повідомляє Liga.net за ці ж кошти компанія його і придбала.

Перший лот був проданий компанії "Астеліт", яка заплатила за нього 3,35 млрд грн, перебивши пропозицію "МТС Україна" розміром в 3,22 млрд грн.

 На торги виставлялися ліцензії на користування радіочастотним ресурсом для ІМТ-2000 (UMTS). На початку минулого тижня всі три оператора озвучили стартову ціну за ліцензії, причому найбільше запропонував "МТС Україна" - по першому лоту 2,7 млрд грн, по другому - 2,71 млрд грн, по третьому - 2,705 млрд. Для операторів найпривабливішим є другий лот - ліцензія на самі "незашумлені" смуги, але зв'язок можна розвивати за всіма трьома ліцензіями.

Нагадаємо, конкурс на 3G-зв'язок могли провести ще в 2009 році, але в останній момент тендер скасували указом тодішнього президента, Віктора Ющенка, який вважав, що конверсія частот може зашкодити обороноздатності країни.

Після зміни влади в Україні в 2014 році новий президент видав указ, за ​​яким конкурс повинен був пройти до листопада 2014 року, але указ виконаний не був. З тяганиною і затримками, але підготовка до конкурсу все ж йшло своєю чергою, і 16 січня "Київстар", МТС і "Астеліт" подали заявки на участь в 3G-тендері.

 

новини партнерів

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

27 вересня, 2020 неділя

26 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати